Ligoninė – ne viešojo maitinimo įstaiga

Dalintis:

Tauragės ligoninėje gydyta skaitytoja kreipėsi į žurnalistus klausdama, kodėl ligoninėje neįkurdinama užkandinė. Anksčiau veikusi buvo uždaryta ir kito maitintojo neatsirado iki šiol. Ligoninės direktoriaus teigimu, ligoninės pacientai gauna pakankamą maitinimą.

– Juk ne vien miesto žmonės guli. Dabar ypač daug kas pasigenda bufeto maisto, kadangi dėl COVID-19 lankymas arba apribotas, arba visai draudžiamas. Ir išvis, tokia didelė apskrities ligoninė palikta be bufeto, – stebėjosi Eugenijos vardu prisistačiusi moteris, tvirtindama, jog paskelbus konkursą tikrai atsirastų susidomėjusių verslininkų.

Moteris užsiminė, kad ankstesniosios užkandinės savininkė buvusi išprašyta, o dabar ligoninėje gulintiems pacientams nebėra galimybės ką nors nusipirkti.

Tauragės ligoninei vadovaujantis Liutauras Indriuška tikino, kad ligoninėje nederėtų siūlyti maitinimo visiems, atėjusiems „iš gatvės“.

– Ligoniai gauna tokį maistą, kokį galima jiems valgyti, atsižvelgiant į susirgimus. Skundų dėl kiekio ir kokybės nesu gavęs, įsigyjame Sveikatos apsaugos ministerijos rekomenduojamus produktus. Čia ligoninė, patalpos viešajam maitinimui nėra pritaikytos, manau, ir licencijos neitų gauti. Kitas klausimas – darbuotojų maitinimas. Buvo svarstymų dėl to, tačiau pandemija planus pakoregavo, – tvirtino L.Indriuška.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą