Merginą sužalojęs jurbarkiškis belangės išvengs

Dalintis:

Šiandien Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį nepilnametės Jurbarko rajono gyventojos sužalojimo byloje. Kaltinamajam Mantui I. skirta lygtinė laisvės atėmimo bausmė.

Praėjusių metų pavasarį Tauragės rajone esančioje sodyboje vykęs vakarėlis baigėsi baudžiamąja byla. 16-metę Jurbarko rajono gyventoją sužalojęs, prievartavęs ir išžaginti pasikėsinęs Mantas I. šiandien išgirdo teismo nuosprendį. Jo išklausyti jis atvyko kartu su tėvais.

Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmų teisėja Gražina Gudžiūnienė paskelbė, kad jaunuolis nuteisiamas penkerių metų laisvės atėmimo bausme, tačiau ji mažinama vienu trečdaliu. Taip nuspręsta sulaukus visiško prisipažinimo ir bylą išnagrinėjus sutrumpinto įrodymų tyrimo tvarka. Tad jurbarkiškiui Mantui I. skirta galutinė trejų metų ir 4 mėnesių laisvės atėmimo bausmė ją atidedant trejiems metams. Visą šį laikotarpį nuteistas vaikinas įpareigotas mokytis arba dirbti. Jaunuolis taip pat turės metus laiko nevartoti alkoholinių gėrimų.

Teismas taip pat iš kaltinamojo priteisė nukentėjusiai merginai ir jos tėčiui 12 tūkst. eurų neturtinės žalos atlyginimo. Dalį šios sumos kaltinamojo šeima jau atlygino. Liko atlyginti 2  tūkst. eurų nukentėjusiuoju pripažintam merginos tėvui ir 5 tūkst. nukentėjusiai merginai. Taip pat skelbiama, kad kaltinamojo šeima jau atlygino 4 tūkst. eurų siekiančias gydymo išlaidas. Priteistos ir bylinėjimosi išlaidos.

Po nuosprendžio paskelbimo iš teismo salės kaltinamasis kartu su tėvais išėjo nepratardami nė žodžio. Visi trys susikibę už rankų išskubėjo iš Tauragės apylinkės teismo pastato.

Šis teismo nuosprendis dar gali būti skundžiamas.

PAPILDYTA

Nukentėjusios merginos interesus byloje gynęs advokatas Mindaugas Vasiliauskas „Tauragės kurjeriui“ tvirtino rekomenduosiąs savo klientams šį sprendimą skųsti.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą