fbpx

Mirtinai partrenkęs žmogų įkalinimo išvengė

Dalintis:

2019 metų gegužę automagistralėje Vilnius–Kaunas–Klaipėda, Tauragės rajono teritorijoje, įvykusi eismo nelaimė, kurios metu mirtinai buvo partrenktas vyras, sustojęs pagelbėti kitiems į avariją patekusiems žmonėms, sulaukė atomazgos Tauragės apylinkės teisme. Belgijoje gyvenantis kaltinamasis Yisroel Hollander realios laisvės atėmimo bausmės išvengė.

Eismo nelaimė automagistralėje Vilnius–Kaunas–Klaipėda, Tauragės rajono teritorijoje, įvyko 2019-ųjų gegužės 28 dieną. Darbo reikalais išnuomotu BMW markės automobiliu važiavęs 52-ejų metų Anglijos pilietis, gyvenantis Belgijoje, nesuvaldė transporto priemonės ir partrenkė bei mirtinai sužalojo kelkraštyje stovėjusį N.R. Pastarasis vyras buvo sustojęs padėti į avariją patekusiems žmonėms. Yisroel Hollander vairuojamas automobilis atsitrenkė ir į griovyje apvirtusį automobilį bei sužalojo dar vieną žmogų – šalia stovėjusį M.G.

Teismo nuosprendyje rašoma, kad lietingą gegužės 28 dieną kaltinamasis važiavo ne mažesniu kaip 180 km/h greičiu.

Yisroel Hollander teismą tikino, kad tai buvo pirmasis eismo įvykis, į kurį jis yra patekęs. Įvykio detalių jis neprisiminė. Mirtiną įvykį sukėlęs vairuotojas negalėjo pasakyti, kas buvo pirmiau – smūgis ar jį sumėtė dėl vandens ant kelio. Viskas esą nutiko labai greitai. Eismo įvykio metu susižalojo ir Y.Hollander. Per teismo posėdį jis atsiprašė žuvusiojo artimųjų.

Kadangi kaltinamasis visiškai pripažino savo kaltę, byla buvo išnagrinėta sutrumpinto įrodymų tyrimo tvarka. Tauragės apylinkės teismas Y.Hollander pripažino kaltu dėl eismo įvykio, kurio metu žuvo žmogus. Jam skirta 2 metų ir 8 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nuteistasis turės sumokėti beveik 4000 eurų siekiančias bylinėjimosi išlaidas, o neturtinę ir turtinę žalą civiliniams ieškovams atlygins atsakovo draudimo bendrovė.

Nuosprendis per 20 dienų dar gali būti skundžiamas Klaipėdos apygardos teismui.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą