Motorolerių vairuotojams nuo policijos pareigūnų pasprukti nepavyko

Dalintis:

Sekmadienį apie 15 val. Tauragės rajone esančio Šakių kaimo ribose policijos pareigūnai pastebėjo motoroleriais važiuojančius du asmenis. Nuspręsta minėtų motorolerių vairuotojus sustabdyti ir juos patikrinti.

Vienas iš vairuotojų pakluso pareigūnų reikalavimui sustoti, tačiau kitas padidino greitį ir spruko laukais.

Nuo pareigūnų sprunkantis vairuotojas, įvažiavęs į šlapią pievą, pradėjo joje klimpti. Pareigūnui išlipus iš tarnybinio automobilio ir bandant sulaikyti bėglį, pastarasis staiga išvažiavo iš pievos, padidino greitį ir nuvažiavo tolyn. Persekiojimui buvo pasitelktas dar vienas policijos pareigūnų ekipažas.

Bėglys sulaikytas Tauragės rajone esančiame Stirbaitynės kaime.

Paaiškėjo, kad teisėtam policijos pareigūnų reikalavimui sustabdyti transporto priemonę nepakluso vyras, gim. 1991 m., kuris nėra įgijęs teisės vairuoti, o motoroleris nėra įregistruotas nustatyta tvarka, neapdraustas ir jam neatlikta privalomoji techninė apžiūra. Ant jo vairuojamo motorolerio buvo pritvirtinti ne tai transporto priemonei išduoti valstybinio numerio ženklai.

Kitas vairuotojas, gim. 1999 m., taip pat nebuvo įgijęs teisės vairuoti. Jo motoroleris taip pat neįregistruotas nustatyta tvarka, neapdraustas ir jam neatlikta techninė apžiūra, prie motorolerio pritvirtinti ne tai transporto priemonei išduoti valstybiniai numeriai.

Už gausybę pažeidimų vyrai patraukti administracinėn atsakomybėn.

Tauragės AVPK inform.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą