fbpx

Narkotikų pardavėjui ir pirkėjai – tūkstantinės baudos

Dalintis:

Po narkotinių medžiagų pirkimo-pardavimo sandorio tauragiškiai Neringa V. ir Raimundas K. išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį. Dėl kelių narkotikų dozių abiem teks kaip reikiant patuštinti pinigines. O narkotines medžiagas gaminusiam vyrui dar skirtas ir laisvės apribojimas.

Neringa V. į teisėsaugos akiratį pakliuvo 2019-ųjų gruodžio 11 dieną, kai J.Tumo-Vaižganto gatvėje už 30 eurų iš Raimundo K. įsigijo 4 maišelius amfetamino (0,548 g). Teismo nuosprendyje skelbiama, kad po sandorio praėjus vos 4 minutėms moteris buvo sulaikyta policijos pareigūnų. Teismui nagrinėjant bylą, kaltinamoji atvirai pasakojo iš pradžių pareigūnams neigusi turinti narkotikų. Tačiau buvo pričiupta prie savo namų, kuriuose miegojo jos vaikai. Baimindamasi dėl jų, moteris prisipažino. Neringa V. tvirtino, kad jei būtų žinojusi apie gaminio, kurį įsigijo, sudėtį, kad jame yra ir sieros rūgšties, ir gyvsidabrio, narkotikų būtų nevartojusi.

Kaip rašoma nuosprendyje, Raimundas K. pagamino ne mažiau kaip 1,952 g amfetamino. Dalį pardavęs Neringai V., kitą pasiliko sau. Kaltinamojo namuose kratą atlikę pareigūnai aptiko ne tik amfetamino, bet ir „žolės“ – šios narkotinės medžiagos rasta 1,703 g. Vyras teismui teigė, kad gaminti narkotikus iš internetu parsisiųstų medžiagų pagal „Youtube“ kanale rastą receptą bandė kelis kartus, tik ne visada pavykdavo. Kanapes Raimundas K. teigė rūkydavęs vakarais, kai nepavykdavo užmigti.

Ikiteisminio tyrimo metu apklausti keli liudytojai, dirbę kartu su Raimundu K. Jie tvirtino matę garaže įvairių skysčių, tačiau manę, kad tai automobilių dažymu ir poliravimu besiverčiančio vyro darbo priemonės. Niekas neįtarė, kad vakarais Raimundas K. gamino narkotikus.

Tauragės apylinkės teismas kaltais pripažino abu – ir Neringą V., ir Raimundą K. Narkotikų pirkusiai moteriai skirta 1800 eurų bauda. Raimundui K. skirta 1 metų ir 4 mėnesių laisvės apribojimo bausmė – vyras įpareigotas nuo 22 val. iki 6 val. būti namuose, jei tai nesusiję su darbu, taip pat be gydytojo paskyrimo jis negalės turėti ir vartoti psichiką veikiančių medžiagų. Jam skirta ir 3000 eurų bauda.

Šis nuosprendis dar gali būti skundžiamas aukštesnės instancijos teismui.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą