Ne kartą už vairavimą esant neblaiviam teistas vyras siunčiamas už grotų

Dalintis:

Teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį 36-erių metų Tauragės rajono gyventojui, kuris vairavo transporto priemonę neblaivus bei neturintis tam teisės. Praeityje ne kartą teistam vyrui skirta dešimties mėnesių laisvės atėmimo bausmė.

Ikiteisminiam tyrimui vadovavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Tauragės apylinkės prokuratūros prokurorė Roma Kiselevičienė. Tyrimą atliko Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.

Tauragės rajono gyventojas už vairavimą esant neblaiviam buvo nuteistas dar 2021 metų balandžio 8 dieną. Tąkart Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmų nuosprendžiu jam buvo paskirta 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jam uždrausta vairuoti kelių transporto priemones 4 metus, konfiskuotas jo vairuotas „Volkswagen Passat“ automobilis. Teismo paskirta bausmė vyro nesustabdė nuo naujų nusikaltimų darymo – per šių metų liepos mėnesį jis du kartus buvo sustabdytas už vairo neblaivus bei neturintis tam teisės.

Šių metų liepos 17 d. pavakarę Tauragės rajone gyvenantis vyras, važiuodamas žvyruotų keliu, nesuvaldė savo automobilio, kuriuo taip pat vyko dar keturi keleiviai, ir nuvažiavo nuo kelio. Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai nustatė, jog vyras vairavo neblaivus. Jam nustatytas 2,73 promilių girtumas. Paaiškėjo, kad vyras automobilį vairavo būdamas ne tik apsvaigęs nuo alkoholio, bet ir neturėdamas tam teisės. Už tokį pasivažinėjimą Tauragės apylinkės teismas 2022 m. spalio 6 d. paskyrė vyrui 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, konfiskavo „Volkswagen Passat“ markės automobilį bei ketveriems metams uždraudė naudotis specialia teise – vairuoti visų rūšių kelių transporto priemones, terminą skaičiuojant nuo nuosprendžio priėmimo dienos.

Liepos 25 d., Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams buvo pranešta apie Tauragės rajone, Mažonų kaime, įtartinai manevruojantį „Audi A4“ markės automobilį. Netrukus suradus minėto automobilio vairuotoją paaiškėjo, jog tai tas pats asmuo, prieš kelias dienas policijos pareigūnams įkliuvęs už vairavimą išgėrus bei neturint tam teisės. Tąkart patikrinus jo blaivumą, jam buvo nustatytas 2,97 promilių girtumas.

2022 m. lapkričio 24 dieną paskelbtu Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmų nuosprendžiu 36-erių vyrui paskirta 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, kuri buvo subendrinta su ankstesnio teismo paskirta bausme. Vyras nelaisvėje privalės praleisti 10 mėnesių. Teismo sprendimu, konfiskuotas ir jo vairuotas „Audi A4“ markės automobilis.

prokuraturos.lt inform.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

 1. Vytautas Rezgys on

  Mano pažystamas pusgirtis ar girtas važinėja metų metais ir žvengia besigirdamas kad turi pažystamų policijoje. Paskambinome kai vos nenutrenkė mūsų dūkros, tai policija atvažiavo po valandos kai jis senai miegojo parsivežęs šnapso ir šviežiai įkalęs, o mums dėl vos nepervažiuotos dūkros, ką su žmona matėme per langą ir nufotkinome mašiną ant tako kuriuo ėjo dūkra, policija ciniškai atrašė kad jis nubaustas už užvažiavimą ant žaliosios vejos,net neužsiminus apie pareiškime aprašytą jo chuliganišką važiavimą, su nufotkintu”prakasu’ kieme, o ne gatvėje ar laukuose, mūsų su žmona net neapklausus, dėl šio įvykio. Ar dar daugiau policija gali pasityčioti? Kas per “tyrėjai’ dirba, jei taip “tiria”? Ką veikia vidaus tyrimų specialistai, išlaikomi mūsų mokesčiais? Dūkra vos nežuvo, ir dabar dreba netoli pravažiavus automobiliui, o Tauragės policija nubaudė už pervažiotą žolę…
  Vienos nelaimės nebūna… Gegužės mėnesį, nepilnametei dūkrai važiuojant elektriniu paspirtuku į mokyklą pagrindiniu keliu , dūkrą partrenkė prie Jovarų vidurinės stadiono stovėjęs ( moteris palydėjo į mokyklą savo dūkrą) automobilis “Peugeot” stovėjęs kelkraštyje ir staiga išvažiavęs į kelią, bei nepraleidęs , tiesiai važiavusios mūsų dūkros , kurio vairuotoja tik nutrenkusi pamatė mūsų dūkrą ir pabėgo iš įvykio vietos, palikusi apsvaigusią dūkra gulinčią, ant kelio važiuojamos dalies.
  Tą patį vairuotoja paaiškinime patvirtino, tik pagal policijos tyrėjos parašymą, dūkra galimai iš malonumo atsigulė ant kelio, kadangi pabėgusi iš įvykio vietos vairuotoja, pagal tyrėjos ir prokurorės sprendimus, pasielgė teisingai, palikusi po samonės netekimo atsigavusią, kruvinu nudrėkstu ir smarkiai sumuštu žandikauliu ( ta vieta į kurią gavus smūgį, krinta net bokso čempionai) , kruvinomis rankomis(yra foto) , atmuštu stuburu, gulėti ant kelio, po ko gavome vežti į Klaipėdos vaikų ligoninę.
  Prokurorė ir Tyrėja net nematė reikalo skirti medicininę ekspertizę, tikslu sužinoti sužalojimo lapsnį, ir galimas pasekmes ateityje , mano dūkros sveikatos būklei. Vairuotoją pirmi ir nedelsdami , nustatėme mes patys, ir nufotografavome automobilį, toje pačioje vietoje, nes vairuotoja , matyt dėl savo dūkros garsios pavardės nebijojo toliau važinėti ta pačia gatve ir statytis į tą pačią vietą automobilį. Man – vyrui taip padarius, sąžinė neleistų rytojaus dieną,kaip įsistačius kiaulės akis, varyti toliau – būčiau savaitę gėręs raminamius, ir neišlindęs iš namų…
  Na o mums gavus video įrašus ir suradus automobilį bei pranešus policijai, ir jie “surado” vairuotoją…
  Aišku jokių akistatų, su vairuotoja, o visa byla surašyta REMIANTIS TIK MELAGINGAIS VAIRUOTOJOS
  PARODYMAIS !!! Kaip jums tai patinka ? Mūsų su žmona, kaip įprasta mums , ar dūkrai nukentėjus, net neapklausė… Vaikų teisių”specialistės”, prasitrynusios akis, atsipeikėjo tik kai Prokurorė atsisakė kelti baudžiamąją bylą, manytina norint sužinoti, ir galimai dūkros kankintojai ar policijai pranešti ką mes toliau ruošiamės daryti, nes pagalbos jokios, tik mano žmonos tardymas ką darysime…
  Matyt ta vairuotojos-pabėgėlės dūkros pavardė, kurią, jokiam reikalui nesant ji minėjo apklausoje, stipriai visus paveikė savo garsumu, nes net Tauragės advokatai nenorėjo imtis šios bylos… Nors nematau čia nieko keisto, pragyvenęs Tautragėje virš 60 metų…
  Neseniai Tauragėje (buvo straipsnis ir nuotrauka Kurjeryje, tituliniame lape) ir ant visos Lietuvos dūkra nuskambėjo kaip , vieno rajoninio ir Respublikinio konkurso prizinės vietos nugalėtoja, ir šetau… Nuo savos temidės ir vaikų teisių teorinių gynėjų , toks mėšlo kalnas ant širdies visam gyvenimui… Nenorėjome į tą pačią žurnalistę kreiptis, būtų visvien nerašiusi kas dedasi mūsų temidėje ir žmonių sąžinėje.
  Beširdė vairuotoja nei po avarijos, nei dūkrai gulint Klaipėdos ligoninėje, nei po ligoninės, net nepasiteiravo kaip dūkros sveikata, matyt arogantiškai galvodama kad visur kišant savo dūkros garsią pavardę( skirtingą nuo jos) , jai seksis gyvenimas , traiškant likimus ir sveikatą, bei pačiai auginant tokią pat dūkrą, ir spjaunant ant karmos… Dievuliui giliai nusispjaut ant mūsų pavardžių garsumo…
  Aš kaip tėvas, nesuprantu kokią reikia turėti gyvulišką ( nenorėjau įžeisti gyvulių) širdį, taip pasielgti su svetimu vaiku… Mačiau internete kaip vilkai saugojo nėščią moterį nuo sušalimo… Net vilkai turi gailesčio jausmą…
  Kaip mes ir tikėjomės, ši garsios dūkros pavardės vairuotoja, gavo ciniškai ir pasityčiojamai , bei kiek įmanoma mažą baudą – 150 eurų… !
  Manytina tai už temidei ir jai juokingą, skausmo sukėlimą mano nepilnametei dūkrai, ir už jokį pabėgimą iš įvykio vietos nebuvo nubausta, gal todėl kad ji pasiaiškinime pabrėžė kad jos dūkros pavardė Kamins…
  O vairuotojos pabėgimas iš įvykio vietos, palikus nepilnametį vaiką ( mūsų dūkrą) pavojingoje gyvybei būklėje,
  nes buvo netekusi sąmonės, ją galėjo pervažiuoti gulinčią kitas automobilis, su tokia pat “akla” vairuotoja . Dūkros veide , o ne ant užpakalio – kas mergaitei visam gyveniimui šokas, likęs plėmas , pastoviai skaudantis stuburas, išlikusi baimė automobiliams, pagal Tauragės prokurorus ir policiją, tai vertas LR ANK 423 str. 2 dalies. -150 eurų baudelės Valstybės naudai, ir riebią špygą, mūsų dūkros kančioms, ir mūsų šokui.
  Ir man po sunkių trijų širdies sistemos operacijų , patirtos klinikinės mirties, vos likusiam gyvam, nes 423 str. 2 dalis skamba taip : 2. Nežymų kitų asmenų sveikatos sutrikdymą sukėlęs Kelių eismo taisyklių pažeidimas užtraukia baudą vairuotojams nuo vieno šimto penkiasdešimt iki trijų šimtų eurų ir neturintiems teisės vairuoti transporto priemones asmenims – nuo šešių šimtų iki aštuonių šimtų penkiasdešimt eurų.
  Ar kas nors su šia byla turėjęs reikialo turi žmoniškumo ir sąžinės, kad ir savo vaikų neturint ? Ar po galais nei Dievo nei velnio jūs nebijote ?

Palikite komentarą