Ne visi pirotechnikos priemonių pardavėjai laikosi taisyklių

Dalintis:

Artėjant Naujiesiems metams, pirotechnikos gaminių galima įsigyti ne tik specializuotose parduotuvėse, bet ir kone kiekviename prekybos centre.

Visiems pirotechnikos gaminių prekybininkams yra taikomi griežti reikalavimai, todėl Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai kartu su priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnais tikrino kaip yra laikomasi šių taisyklių.

Patikrinimų metu nustatyta, kad ne visi pirotechnikos priemonių prekybininkai, prekybos vietose, laikosi priešgaisrinę saugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų – netinkamai sandėliuoja pirotechnikos gaminius, nepasitikrina gesintuvo galiojimo termino.

Tikrintos pirotechnikos prekybos vietos. Tauragės AVPK nuotrauka

Siekdami, kad šventės gyventojams paliktų tik gražius atsiminimus, o ne skaudžias patirtis, policijos pareigūnai ir toliau aktyviai vykdys civilinių pirotechnikos priemonių laikymo, naudojimo ir prekybos kontrolę. Dėmesys bus telkiamas ne tik į fizines prekybos vietas, bet ir į prekybą internetinėje erdvėje.

Tikrintos pirotechnikos prekybos vietos. Tauragės AVPK nuotrauka

Būkite itin atsargūs bandydami įsigyti pirotechnikos priemones!

Tikrintos pirotechnikos prekybos vietos. Tauragės AVPK nuotrauka

Tauragės AVPK inform.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Vytautas on

    Kokia sekanti manija bus duota pareigūnams? Gal pamatei dūmus gesink krosnis, neleisk teršti oro? Ar girdint baisų knarkimą per balkono langą, ar garsų kaifavimą, ir trukdymą kaimynams miegoti (ypač senutėms kurios savo atkaifavo daržinėse) , surengti reidą – pasodink triukšmadarį, ir visus kaifuojančius ir knarkiančius į daboklę ?

Palikite komentarą