fbpx

Neblaivų draugą išsukti bandęs tauragiškis sulaukė teismo verdikto

Dalintis:

Tauragės apylinkės teismas vakar kaltu pripažino 48 metų Tauragės gyventoją už pasikėsinimą sukčiauti ir dokumentų suklastojimą. Jam paskirta 2 tūkst. eurų bauda.

Kaip informuoja Tauragės apylinkės teismas, bylos duomenimis tauragiškio draugas buvo pareigūnų sustabdytas prie automobilio vairo neblaivus. Siekdamas išvengti atsakomybės, jis paprašė L.Š. nuvykti į ligoninę ir duoti kraujo mėginį toksikologiniam tyrimui vietoje jo. Padėti sutikusiam draugui neblaivus vairuotojas davė savo vairuotojo pažymėjimą, su kuriuo nuėjęs į ligoninės priėmimo skyrių užpildė prašymą dėl medicininės apžiūros. L.Š. ligoninėje pasirašė draugo vardu bei davė kraujo mėginį tyrimui atlikti.

Po dviejų savaičių vyrai kartu nuvyko atsiimti specialisto išvados, kurioje buvo nurodyta, jog duotame mėginyje alkoholio nerasta. Pasidžiaugę išvados rezultatais, dokumentą pristatė į policijos komisariatą, tačiau policijos pareigūnai draugų gudrybę greitai perprato. Netrukus buvo patikrinta filmuota ligoninės vaizdo medžiaga, kurioje L.Š. užfiksuotas pildantis dokumentus ligoninėje bei einantis į procedūrinį kabinetą duoti mėginį, taip pat atlikti rašysenos atitikties ir kraujo mėginio DNR tyrimai, kurie tapo pagrindiniais įrodymais nustatant vyriškio kaltę.

Teismas skirdamas bausmę, atsižvelgė į tai, kad kaltinamasis savo kaltę pripažino visiškai ir nuoširdžiai gailėjosi. Jis anksčiau neteistas, kelis kartus baustas administracine tvarka. Taip pat nenustatyta jo kaltę sunkinančių aplinkybių.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą