fbpx

Nekaltumo įrodyti nepavyko: sės už grotų

Dalintis:

Sugyventinės sumušimu ir grasinimu nužudyti, šaunamojo ir nešaunamojo ginklų laikymu kaltintas Tauragės rajono gyventojas Zigmas J. Išgirdo teismo verdiktą. Anksčiau jau teistam ir kalėjusiam vyrui ir šįkart skirta reali laisvės atėmimo bausmė.

Zigmui J. Buvo pareikšti kaltinimai už tai, kad pernai lapkričio 15-ąją jis surišęs sumušė ir grasino nužudyti savo sugyventinę. Po smurto protrūkio policijos pareigūnai kaltinamojo namuose po čiužiniu rado paslėptą neteisėtai laikytą durklą, taip pat rastas neteisėtai laikytas šautuvas.

Zigmas J. savo kaltę dėl sugyventinės I.N. sumušimo pripažino tik iš dalies. Sunkiai prisimindamas lapkričio 15-osios nakties detales jis sutiko su kaltinimais dėl sumušimo, tačiau teismą tikino moteriai negrasinęs. Kaltinamasis patvirtino, kad abu su sugyventine tą vakarą buvo išgėrę. Susiruošus miegoti, moteris pradėjusi šūkauti, tai ir sukėlę vyro pyktį, todėl jis jai smogęs. Vyras tikino sugyventinės nerišęs, bet prisipažino turįs problemų su atmintimi.

Teisme liudijusi I.N. atskleidė, kad pareigūnams apie smurto protrūkį pranešė ne iš karto. Tai padarė moters brolis jai paskambinęs ir sužinojęs, kad sugyventinis ją sumušė. Vėliau, lapkričio 17 dieną, Zigmo J. namuose Eidintų kaime atlikus kratą rasti ir ginklai – šautuvas ir durklas. Tokius ginklus laikant būtina turėti leidimą.

Vyras atskleidė durklą pasigaminęs, o šautuvą tvirtino gavęs lapkričio 13-ąją iš kito žmogaus tam, kad ant jo pritvirtintų buožę.

Teismas nusprendė pripažinti Zigmą J. kaltu. Jam skirta 1 metų ir 8 mėnesių laisvės atėmimo bausmė. Per kratą paimti kirvis, durklas, šautuvas ir šoviniai bus sunaikinti.

Nuosprendį dar galima skųsti aukštesnės instancijos teismui.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą