Neteisėta automobilių prekyba užsiimančio asmens namuose rastas nelegalus ginklas

Dalintis:

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai nustatė atvejį, kai buvo bandyta papirkti Tauragės techninės apžiūros centro darbuotoją. Pas vyrą atlikus kratą rastas ir nelegaliai laikomas šaunamasis ginklas.

Balandžio 13 d. apie 12.00 val. vyras, gim. 1976 m., už automobilio „Mitsubishi Pajero Pinin“ gedimų neįrašymą į techninės apžiūros rezultatų ataskaitą pasiūlė 30 eurų kyšį. Įtariamas 49-erių vyriškis netrukus buvo sulaikytas ir uždarytas į ilgalaikio sulaikymo patalpą.

Asmuo bandęs papirkti valstybės tarnautojui prilygintą asmenį į policijos pareigūnų akiratį buvo pakliuvęs anksčiau, nes buvo įtariama, jog stambiu mastu ėmėsi komercinės veiklos neturėdamas tam leidimo. Vyras pardavinėjo naudotus automobilius. Pareigūnai įtaria, kad iš neteisėtos veiklos šis asmuo gavo ne mažiau kaip 46 000 eurų pajamų.

Tauragės AVPK nuotrauka

Atliekant ikiteisminio tyrimo veiksmus, pareigūnai pas sulaikytą asmenį nedelsiant atliko kratas. Kratų metu, Pagėgių sav., Šilgalių kaime rado ir paėmė prekybą naudotais automobiliais įrodančius dokumentus bei aptiko šaunamąjį ginklą, šovinį ir 6 litrus naminės degtinės.

Vyriškiui įtarimai pareikšti dėl papirkimo, neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis bei neteisėtos komercinės veiklos . Jam gresia iki penkerių metų nelaisvės.

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą