Padegimu įtariamas vyras sučiuptas ligoninėje

Dalintis:

Šiandien Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad pareigūnams pavyko nustatyti ir sulaikyti Šilutės rajone padegimu įtariamą vyrą.

Kaip informuoja Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK), gaisras kilo vakar apie 22.00 val. Žemaičių Naumiesčio miestelyje esančiame ūkiniame pastate įsiplieskė ugnis. Atvykus policijos pareigūnams pastatas degė atvira liepsna. Pirminiais duomenimis įtariamas padegimas medinėje pastato pusėje, kurioje nebuvo įrengtos elektros instaliacijos. Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Aiškinantis įvykio aplinkybes buvo gautas pranešimas, kad apie 00.20 val į Tauragės ligoninės Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrių atvyko agresyvus ir neblaivus (2,04 prom.) vyras (gim. 1985 m.). Nedelsiant išsiųstos pajėgos tramdyti girto vairuotojo. Nuvykus paaiškėjo, kad vyras yra apdegęs.

Tauragės AVPK nuotrauka

Kilus pagrįstam įtarimui, kad asmuo gali būti susijęs su padegimu, jis buvo sulaikytas. Taip pat pradėtas tyrimas dėl vairavimo išgėrus, kai girtumas viršija 1,51 prom. Už tai gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą