fbpx

Parduotuvei nuostolių pridarė susimušę vyrai

Dalintis:

Vakar policijos pareigūnus iškvietusi parduotuvės, esančios Stoties gatvėje, vadovė pranešė, kad susimušus dviem vyrams buvo apgadinta spintelė.

Pranešimas apie tarp dviejų vyrų kilusį konfliktą gautas pirmadienį 11.30 val. Atvykę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai įvykio vietoje rado tik 46-erių nukentėjusįjį. Sumušimu įtariamas vyras pasišalino.

Tauragės AVPK atstovė Greta Kęsminaitė patikslino, kad nukentėjusysis buvo neblaivus – alkoholio matavimo prietaisas rodė 1,63 prom. girtumą. Kadangi įtariamasis pareigūnams atvykus buvo pasišalinęs, jo girtumo nustatyti nepavyko.

Komisariato atstovės teigimu, nukentėjusysis ir įtariamasis pažįsta vienas kitą, tačiau dėl ko tarp jų kilo konfliktas, kol kas nėra žinoma. Parduotuvės atstovai patirtus nuostolius dar tikslina.

Apie 50 metų amžiaus įtariamasis yra ieškomas.

Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Suradus įtariamąjį jam gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą