fbpx

Pareigūną įžeidinėjusiam vyrui skirta bauda

Dalintis:

Policijos pareigūnai ne kartą skelbė netoleruosiantys įžeidinėjimų viešojoje erdvėje. Šįkart bauda skirta feisbuke svetimu vardu anketą susikūrusiam ir policininką įžeidinėjusiam vyrui.

Pranešama, kad rugpjūčio 25 d. apie 11.04 val. feisbuko puslapyje „Pagalba vairuotojams Tauragėje“ publikuota nuotrauka, kurioje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis. 25-erių metų socialinių tinklų lankytojas, prisidengęs svetimu slapyvardžiu, po nuotrauka įžeidinėjo pareigūną.

Tokiais savo veiksmais jaunas vyras ne tik įžeidė policijos pareigūno garbę ir orumą, bet ir padarė administracinį nusižengimą. Už šį pažeidimą yra numatyta bauda nuo 90 iki 140 eurų. Kaip informuoja Tauragės AVPK, šįkart 25-erių komentarotius pažeidimą padarė pirmą kartą, tad pritaikius administracinį nurodymą paskirta pusė minimalios baudos – 45 eurai.

Komisariato atstovai dėkoja žmonėms, pranešantiems apie pareigūnus žemininančius komentarus ir primena, kad socialiniai tinklai yra vieša erdvė, kurioje nedera švaistytis įžeidinėjimais ir pažeminimais.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą