Pareigūnai ieškodami naminės degtinės, aptiko ir kontrabandinių cigarečių

Dalintis:

Kovo 8-ąją Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai tikrindami gautą informaciją apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, atliko patikrinimą vyro, gim. 1975 m., namuose Tauragėje.

Patikrinimo metu buvo rasti ir paimti 102 litrai skysčio, turinčio naminei degtinei būdingą kvapą, ir 490 pakelių cigarečių „NZ Gold“ su baltarusiškomis banderolėmis. Šių cigarečių pakelių, nepaženklintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyto pavyzdžio banderolėmis, vertė 1940,5 eurų.

Vyro atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 2 d. ir administracinė teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimo kodekso 209 str. 5 d.

Tokį nusikaltimą padariusiam asmeniui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų, o už neteisėtą cigarečių laikymą skiriama bauda nuo 2000 iki 5590 eurų.

Pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams už teikiamą informaciją bei primena, kad apie vietas, kur prekiaujama akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie asmenis, užsiimančius tokia neteisėta veikla, pranešti galima bendruoju pagalbos telefonu 112.

Tauragės AVPK inform.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą