Pareigūnai informuoja, kokios prevencinės priemonės planuojamos sausį

Dalintis:

Policijos pareigūnai praneša, kad sausio mėnesį bus tęsiamos prevencinės priemonės. Vairuotojai bus tikrinami ir Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje.

Skelbiama, kad sausio 1–4 d. ir sausio 9–11 d. bus vykdoma pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolė – tamsiuoju paros laiku, matomumą gerinančių saugos priemonių (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais ir kt.) naudojimas.

Sausio 1–4 d. ir sausio 13–16 d. vyks vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolė.

Sausio 18–20 d. pareigūnai stebės ar vairuotojai sustoja prieš pėsčiųjų perėjas, kai to reikalaujama pagal taisykles.

Sausio 23–26 d. policijos pareigūnai vykdys pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolė ir vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu, kontrolė (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant neturint laisvų rankų įrangos).

Sausio 30–31 d. vyks privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolė.

Pareigūnai taip pat primena, kad nebūsime saugūs, jei elgsimės neatsakingai, nesaugosime savęs ir nesirūpinsime kitais eismo dalyviais.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą