fbpx

Pareigūnai keliasi arčiau žmonių: budi seniūnijose

Dalintis:

Vyresnio amžiaus žmonės dar pamena, kai rajono gyvenvietėse dirbdavo vietiniai policijos inspektoriai. Tokių pareigybių nebeliko, tačiau policijos pareigūnai kasdien užsuka į nuošalesnes rajono vietas. O seniūnijose budima ir pagal iš anksto sudarytus grafikus.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Raimonda Žvynakienė ir Judita Sadauskytė – policijos pareigūnės, viešumoje tauragiškių matomos bene kasdien. Pareigūnės pasakojo, kad dar ne visi žmonės jas atpažįsta. Neseniai internete jų atlikta apklausa atskleidė, kad 60 proc. respondentų žino, kas yra bendruomenių pareigūnai.

– Manome, kad šis procentas dar nedidelis. Siekiame, kad kuo daugiau tauragiškių mus pažinotų ir nebijotų kreiptis kilus reikalui ar kokiems nors klausimams. Tie, kas mus pažįsta, klausia labai įvairių dalykų. Po karantino sušvelninimo, kai leido atidaryti slidinėjimo trasas, sulaukėme daug pasipiktinimo, kad iš Tauragės rajono nebus galima vykti slidinėti į Šilalės rajone esančią Aukštagirės trasą, – pasakojo R.Žvynakienė, primindama apie judėjimo tarp savivaldybių ribojimus.

Pareigūnės Judita ir Raimonda karantino metu virtualiai daug bendrauja su seniūnais ir bendruomenių pirmininkais. Tai svarbu dėl pastaruoju metu suaktyvėjusių sukčių, kurie kėsinasi į senjorų santaupas, įvairiausiais būdais bandydami jas išvilioti. Kadangi šalyje karantinas ir rekomenduojama riboti kontaktinį bendravimą, pareigūnės senolius stengiasi pasiekti per arčiau jų esančius seniūnus, socialinius darbuotojus, bendruomenių atstovus.

Skaudvilės seniūnijoje pakabinti pareigūnų kontaktiniai duomenys. Mortos Mikutytės nuotrauka

– Jau senokai nebedirbame teritoriniu principu. Kam reikės, tam padėsim. O kad lengviau būtų pasiekti pareigūnus, pradėjome darbą tam tikromis valandomis seniūnijose. Jose esančiose skelbimų lentose kabo policijos pareigūnų nuotraukos ir skelbiami telefonų numeriai, kuriais galima susisiekti įvairiais klausimais. Šie telefonais skirti neskubiems atvejams. Žinoma, skubiais atvejais būtina skambinti telefonu 112 – tada pagalba atvyks nedelsiant, – priminė R.Žvynakienė, patikslindama, kad seniūnijų pastatuose pareigūnai nesėdės, o važinėsis po aplinkinius kaimus.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą