Pareigūnai nutraukė naminukės gamybą

Dalintis:

Vakar miške Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai aptiko didelį „naminukės“ bravorą. Sulaikyti du vyrai.

Kaip praneša Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovė, vakar apie 11 val. Šilutės rajone, Balčių kaimo ribose esančiame miške, Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai aptiko naminės degtinės „fabrikėlį“.

Šalia sumontuotos naminukės varymui skirtos įrangos pareigūnai rado 390 litrų bespalvio skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą ir apie 300 litrų raugo, skirto stipriems namų gamybos alkoholiniams gėrimams gaminti.

Tauragės AVPK nuotrauka

Įvykio vietoje policijos pareigūnai sulaikė ir naminės degtinės gamyba įtariamus du vyriškius – 47-erių ir 55-erių Šilutės rajono gyventojus.

Tauragės AVPK nuotrauka

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyrams už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimą, laikymą, gabenimą ar realizavimą gresia viešieji darbai arba bauda, laisvės apribojimas arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tauragės AVPK nuotrauka

Policijos pareigūnai ragina gyventojus nelikti abejingais daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti policijai bendruoju pagalbos telefonu 112.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą