Pareigūnai vykdė sustiprintą neblaivių vairuotojų kontrolę

Dalintis:

Praėjusią savaitę policijos pareigūnai vykdė vairuotojų blaivumo kontrolę. Patikrinimų metu sučiupta 18 išgėrusių vairuotojų.

Birželio 14–20 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolę.

Vis tik tikinčių, kad net ir išgėrę jie yra „puikūs“ vairuotojai, ir kad policijai neįklius, pasitaiko ne vienas.

Priemonės metu policijos pareigūnai visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje patikrino 1 202 transporto priemones ir išaiškino 18 neblaivių vairuotojų.

Šeštadienį, birželio 17 d., Tauragės r., didžiausias neblaivumo laipsnis fiksuotas „Citroen C5“ vairuotojui, gim. 1988 m., kuris važiuodamas atsitrenkė į namo tvorą. Jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 3,47 promilės.

Pareigūnai tikrino ir dviratininkų bei elektrinių paspirtukų vairuotojų neblaivumą. Nustatyti 7 neblaivūs dviratininkai. Vienam iš jų girtumas viršijo 3,63 promiles. Nustatytas ir 1 neblaivus elektrinio paspirtuko vairuotojas, gim. 1986 m. Pagėgių savivaldybės gyventojas į alkotesterį pripūtė 1,88 promiles.

Priemonės metu nustatyti 126 įvairūs Kelių eismo taisyklių pažeidimai, tarp kurių – neįregistruotos bei privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu neapdraustos transporto priemonės vairavimas, taip pat vairavimas transporto priemonę, kuriai neatlikta privaloma techninė apžiūra, naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, saugos diržų nesegėjimas.

Norėdami užkirsti kelią neblaiviems vairuotojams, keliantiems pavojų ne tik savo, bet ir kitų eismo dalyvių saugumui, policijos pareigūnai ir toliau tikrins į darbą skubančių vairuotojų blaivumą visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje.

Raginame gyventojus nesėsti už automobilio vairo, esant neblaiviems ir neleisti to daryti kitiems asmenims. Taip pat turint įtarimų, kad transporto priemonę vairuoja galimai neblaivus asmuo, apie tai nedvejodami praneškite policijos pareigūnams.

Tauragės AVPK inform.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą