Pareigūnų laimikis – kilogramas hašišo

Dalintis:

Šiąnakt Tauragės policijos pareigūnams įkliuvo tauragiškis ir šilutiškis, vežę įvairias narkotines ir psichotropines medžiagas. Surastas kilogramas hašišo bei daugybė tablečių.

Kaip informuoja Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, šiąnakt iškart po vidurnakčio, Vilkaviškio rajone esančiame Rūkštenių kaimo kelyje Kalvarija–Gražiškiai–Vištytis, sustabdė automobilį ,,VW Passat“. Transporto priemonę vairavo 58-erių tauragiškis. Kartu vyko 47-erių šilutiškis. Būtent pas jį apžiūros metu prie kūno buvo rasta ir paimta narkotinių bei psichotropinių medžiagų.

Pareigūnai praneša iš viso radę ir paėmę apie 1 kg ,,hašišo“ ir apie 4 000 tablečių ,,MDMA“ (ekstazi).

Tauragės AVPK nuotrauka

Skelbiama, kad vėliau policijos pareigūnai sulaikė 52-ejų šilutiškį, kuris įtariamas prisidėjęs prie nusikalstamos veikos. Visi vyrai policijos pareigūnams žinomi.

Įtariamieji sulaikyti ir pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo dideliu kiekiu narkotinių medžiagų. Už tai vyrams gresia laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Taip pat minėti asmenys galimai įvykdė ir kitą nusikalstamą veiką, nes nepateikdami muitinės kontrolei leidimo kirto Lietuvos Respublikos valstybės sieną. Jų atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos ir už tai gresia laisvės atėmimas nuo trejų iki dešimties metų.

Tyrimą kontroliuoja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

Tauragės AVPK nuotrauka

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą