Penktadienį Tauragėje siautėjo neblaivus vyras

Dalintis:

Vakar vakare policijos pareigūnams pranešta apie neblaivaus vyro siautėjimą Tauragėje. Užsukęs į prekybos centrą jis daužė alkoholinius gėrimus, apgadino parduotuvės duris, vėliau – ir automobilį.

Penktadienį, 18.20 val., Tauragės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui pranešta apie neblaivaus vyro siautėjimą. Kaip šiandien skelbiama komisariato paros įvykių suvestinėje, 27 metų vyras Tauragėje, Dariaus ir Girėno g. esančiame prekybos centre sudaužė alkoholinius gėrimus. Taip parduotuvei padaryta 74,95 Eur žala. Vėliau tas pats asmuo apgadino ir prekybos centro įėjimo duris. Galiausiai 18.25 val. automobilių stovėjimo aikštelėje buteliu apgadino „Peugeot“ markės automobilio priekinį stiklą. Automobilio savininkas tvirtina patyręs 250 eurų nuostolį. Įtariamasis užsuko ir į dar vieną prekybos centrą toje pačioje gatvėje, kur pavogė alkoholinio gėrimo butelį. Šio vertė siekia 14,99 Eur.

Policijos pareigūnai sulaikė neblaivų vyrą, kuris į alkoholio matavimo prietaisą įpūtė 1,61 prom.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Nustebes on

    Policininkai prie jumoro – “Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo”… Cia ka , vel koks Taurages policijos “stoguoajmas ” veikejas, kaip aistis, kad nei uz vagyste, nei uz turto sugadinima nekeltos bylos ? ( Kompe nera lietuviu kalbos, todel tokia rasyba) .

Palikite komentarą