Per savaitę sustabdyta 20 neblaivių vairuotojų

Dalintis:

Vykdant patruliavimą keliuose ir stebint, kaip laikomasi Kelių eismo taisyklių, policijos pareigūnai tikrino ir vairuotojų girtumą. Prevencinės priemonės metu nustatyta, kad net 20 žmonių prie vairo sėdo išgėrę.

Vienas iš būdų, kuriuo siekiama sutramdyti neblaivius vairuotojus – griežtesnė atsakomybė. Vis tik tikinčių, kad net ir išgėrę jie yra „puikūs“ vairuotojai, ir kad policijai neįklius, pasitaiko ne vienas.

Birželio 16–22 dienomis Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai, siekdami gerinti eismo saugumą, vykdė neblaivių vairuotojų  kontrolę.

Pareigūnai įvairiose vietose stabdė transporto priemones ir alkoholio kiekio matuokliu tikrino vairuotojų girtumą. Priemonės metu policijos pareigūnai patikrinimui sustabdė 943 transporto priemones. Išaiškinta 11 neblaivių vairuotojų.

Tikrinti ir dviratininkai bei elektrinių paspirtukų vairuotojai. Patikrinti 43 dviračių vairuotojai, iš kurių 7 buvo neblaivūs. Pareigūnams į rankas pakliuvo ir 2 neblaivūs elektrinių paspirtukų vairuotojai. Iš viso priemonės metu pareigūnai patikrino 18 elektrinių paspirtukų vairuotojų.

Siekdami maksimaliai užtikrinti eismo saugumą visoje Tauragės AVPK aptarnaujamoje teritorijoje, policijos pareigūnai ir toliau tęs blaivumo tikrinimo kontrolės ir kitas prevencines priemones.

Raginame gyventojus nesėsti prie vairo, esant neblaiviems ir neleisti to daryti kitiems asmenims. Taip pat turint įtarimų, kad transporto priemonę vairuoja galimai neblaivus asmuo, apie tai nedvejodami praneškite policijos pareigūnams.

Tauragės AVPK inform.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą