Plaukia pranešimai apie saviizoliacijos nesilaikymą

Dalintis:

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai iš gyventojų gauna pranešimų apie saviizoliacijos ir karantino sąlygų nesilaikymą. Nuo pirmadienio tokių pranešimų sulaukta net 50.

Komisariato atstovė Greta Kęsminaitė teigė, kad pranešėjai informuoja apie iš užsienio grįžusius asmenis ar šeimas, kurie nesilaiko saviizoliacijos. Komisariato aptarnaujamoje teritorijoje tokių pranešimų nuo pirmadienio sulaukta jau 50-ties. Kol kas pareigūnai imasi ieškoti telefoninių kontaktų su grįžusiais asmenimis ir informuoja juos apie būtinybę laikytis saviizoliacijos.

– Susisiekus klausiama, ar laikosi saviizoliacijos, ar buvo informuoti, kas gresia nesilaikant. Dažniausiai žino apie esamą situaciją ir nurodo, kad laikosi, pasitaiko ir tokių, kurie teisinasi, kad nebuvo supažindinti apie privalomumą laikytis saviizoliacijos. Visi perspėjami, kad už nesilaikymą bus baudžiami, – sakė G.Kęsminaitė.

Kol kas Tauragės AVPK surašytas tik vienas protokolas saviizoliacijos nesilaikiusiam asmeniui už pareigūnų nurodymų nevykdymą.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą