Policijos pareigūnai tikrino vairuotojų girtumą

Dalintis:

Policijos pareigūnai gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, kovo 10 d. nuo 18.30 val. iki kovo 11 d. 2.30 val. vykdė sustiprintą eismo dalyvių kontrolę. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas neblaivių vairuotojų kontrolei.

Priemonės metu, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) aptarnaujamojoje teritorijoje, buvo stabdomos visos transporto priemonės ir tikrinamas vairuotojų blaivumas.  Patikrintos 1179 transporto priemonės, nustatyta 13 Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimų.

Kovo 11 d. apie 1.35 val. Tauragėje, Dariaus ir Girėno g., sustabdytas automobilis „VW Passat“, kurį vairavo neblaivus (0,27 prom.) ir 2 metų vairavimo patirties neturintis vairuotojas, gim. 2004 m. Taip pat pareigūnams įkliuvo vyras, gim. 1991 m., kuris vairavo transporto priemonę neturėdamas tam teisės.

Šilutėje fiksuota daugiausia KET pažeidimų. Nustatyti 3 vairuotojai, kurie nesegėjo saugos diržų, 2 vairuotojai, kurie vairavo nustatyta tvarka neįregistruotas transporto priemones. Nustatytas vairuotojas, kuris neatsakingai ir neleistinoje vietoje lenkė kitą transporto priemonę, taip sukeldamas pavojų ne tik sau, bet ir kitiems eismo dalyviams.

Kovo 10 d. apie 21 val. Šilutės rajone esančiame Ramučių kaime sustabdytas automobilis „Audi A6“, kurį vairavo teisės vairuoti neturintis vyras, gim. 1987 m. Taip pat policijos pareigūnams įkliuvo dar 3 vairuotojai, kuriems nustatytas lengvas girtumo laipsnis (nuo 0,41 promilės iki 1,5 promilės).

Visiems minėtiems pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai.

Vienam vairuotojui, gim. 1987 m., dėl vairavimo išgėrus pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jis sustabdytas kovo 11 d. apie 00.10 val. Pagėgiuose, Klaipėdos g. Vyras, būdamas neblaivus, vairavo automobilį „VW Sharan“. Patikrinimo metu jam nustatytas 2,09 prom. girtumas.

Pareigūnai skatina žmones būti atsakingais eismo dalyviais, ragina nesėsti prie automobilio vairo išgėrus ir neleisti to daryti kitiems. O turint įtarimų, kad transporto priemonę vairuoja neblaivus asmuo, apie tai nedelsiant praneškite policijos pareigūnams.

Tauragės AVPK inform.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą