Policijos pareigūnų sekmadienis: neblaivūs vairuotojai ir smurto protrūkiai

Dalintis:

Vakar policijos pareigūnams įkliuvo du neblaivūs vyrai, sėdę prie vairo. Jiems gresia baudžiamoji atsakomybė. Pareigūnų įsikišimo prireikė ir dėl smurto protrūkių.

Vakar Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai Šilalės rajone esančiame Laukuvos miestelyje sustabdė „Nissan Primera“ markės automobilį. 18.48 val. sustabdytos transporto priemonės vairuotojas sukėlė įtarimų, todėl jo paprašyta pasitikrinti alkoholio matavimo prietaisu. 24-erių vairuotojas įpūtė 2,57 prom.

Kiek vėliau, tame pačiame Šilalės rajone, Traksėdyje patikrinimui sustabdytas „VW Bora“ automobilis. 30-metis šio automobilio vairuotojas į alkotesterį įpūtė 1,93 prom.

Dėl abiejų vairuotojų girtumo, kai šis viršijo 1,51 prom., pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Taip pat sekmadienį Tauragėje pareigūnai buvo iškviesti į namus, esančius Dariaus ir Girėno gatvėje. Pranešta apie smurto protrūkį. 45-erių vyras sukėlė fizinį skausmą 47-erių moteriai. Smurtautojas buvo sulaikytas. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl skausmo sukėlimo šeimos nariui. Už tai vyrui gresia viešieji darbai, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą