Prevencinė priemonė – vairuotojų nesustojimas prieš pėsčiųjų perėją

Dalintis:

Vis dažniau pastebima, kad ne kiekvienas vairuotojas priartėjęs prie pėsčiųjų perėjos yra linkęs pristabdyti greitį, sustoti ir praleisti pėsčiuosius. Taip pat ir pėstieji ne visada įsitikina, ar gali saugiai pereiti gatvę.

Siekiant didinti vairuotojų sąmoningumą ir atsakingumą, policijos pareigūnai 2024 m. vasario 5–8 d. vykdė prevencinę priemonę –vairuotojų nesustojimas prieš pėsčiųjų perėjas.

Priemonės metu nustatyta 17 pažeidimų, kai asmenys vairuodami transporto priemones pėsčiųjų perėjose nesustojo ir nepraleido pėsčiojo (Tauragė – 7, Šilalė – 1, Šilutė – 9, Pagėgiai – 0). Pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 4 d.

Atminkite, kad atsakingas Kelių eismo taisyklių laikymasis leidžia keliuose išvengti skaudžių nelaimių.

Pėsčiųjų perėja. Tauragės AVPK atsiųsta nuotrauka

Primename, kad nuo 2024 m. vasario 10 d. iki 12 d. bus vykdoma pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolė.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Vitalijus on

    Anykščiuos ėjau per pesčiujų perėja čiut nenumūšė automobilis daug taip buvo kartu spėju pats sustoti matė žmonės žino policija nieko nedaro ,kam ta POLICIJA Anykščiuos reikalinga nieks nežino.

Palikite komentarą