fbpx

Priteistos sumos savivaldybė mokėti neskuba

Dalintis:

Ginčą su iš darbo atleistu Batakių pagrindinės mokyklos direktoriumi Rimvydu Varanavičiumi Tauragės rajono savivaldybė pralaimėjo, tačiau už priverstinę pravaikštą priteistų pinigų sumokėti jam neskuba. „Baltieji rūmai“ nesutinka su antstolių apskaičiuota beveik 30 tūkstančių eurų siekiančia suma. 

Rimvydo Varanavičiaus atleidimas iš dabar jau buvusios Batakių pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigų po jam mestų kaltinimų dėl netinkamo moksleivio auklėjimo pripažintas neteisėtu dar 2019 metų lapkričio 8 dieną. Tauragės apylinkės teismo sprendimu tų pačių metų lapkričio 11 dieną R.Varanavičius buvo skubiai grąžintas į darbą ir jam priteistas vidutinis darbo užmokestis už priverstinę pravaikštą.

Teismas iš tuometinės Batakių pagrindinės mokyklos R.Varanavičiui priteisė jo vidutinį darbo užmokestį už visą priverstinės pravaikštos laiką, tai yra 9475 Eur, o nuo 2019 m. lapkričio 9-osios nurodė mokėti po 69,73 Eur už kiekvieną darbo dieną iki sprendimo įvykdymo dienos.

Tačiau iki šiol dėl priteistos sumos su ją apskaičiavusiais antstoliais Tauragės rajono savivaldybė nesutaria. R.Varanavičius sako, kad jau susidarė nesumokėta apie 28–29 tūkstančių eurų suma.

– Pinigų dar negavau, ketvirtadienis buvo paskutinė mokėjimo diena, o savivaldybės vadovai nepaskambino nei atsiprašyti, nei prašyti, kad palaukčiau, – penktadienį „Tauragės kurjeriui“ sakė R.Varanavičius.

Tauragės rajono savivaldybė lapkričio 23-iąją kreipėsi į Tauragės apylinkės teismą, kad šis išaiškintų sprendimą dėl lėšų sumokėjimo, taip pat prašė, kad vykdomoji byla būtų sustabdyta, tačiau gruodžio 2-ąją Tauragės apylinkės teismas savivaldybės prašymus atmetė. Teismo nutartis gali būti skundžiama per 7 dienas nuo jos priėmimo ir Tauragės rajono savivaldybė šia teise pasinaudos.

Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas „Tauragės kurjerį“ raštu informavo, kad savivaldybė nesutinka su Tauragės apylinkės teismo sprendimu, kuriuo prašymas išaiškinti dėl lėšų sumokėjimo buvo atmestas.

„Prašysime išaiškinimo aukštesnės instancijos teismo. Manome, kad neteisingai aprašyta rezoliucinė teismo sprendimo dalis, todėl antstolis neteisingai suskaičiavo priteistą sumą. Vykstant ginčui dėl priteistos sumos, antstolio paprašėme sustabdyti išieškojimo vykdymą, kol ginčas bus baigtas“, – rašo Tauragės rajono savivaldybės meras.

Meras patikino, kad dėl nesumokėtos sumos R.Varanavičiui savivaldybės sąskaitos negalės būti užblokuotos. Gali būti tik įšaldyta sąskaitoje esanti suma, lygi išieškojimo sumai, tačiau savivaldybės atsiskaitymams, anot rajono vadovo, tai įtakos neturės.

***

R.Varanavičius nuo 2020 m. rugpjūčio 31 d. vėl buvo atleistas iš direktoriaus pareigų, šįkart dėl reorganizacijos, Batakių pagrindinę mokyklą prijungus prie Skaudvilės gimnazijos. Ir dėl šio atleidimo R.Varanavičius bylinėjasi su savivaldybe.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą