Ragina nepamiršti užsisegti saugos diržo

Dalintis:

Praėjusią savaitę, balandžio 4–10 dienomis, policijos pareigūnai vykdė privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių) naudojimo kontrolę.

Priemonės metu Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje išaiškinta 70 Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Daugiausia saugos diržų nenaudojimo atvejų nustatyta Šilutėje – 41, Šilalėje – 18, Pagėgių savivaldybėje – 6, Tauragėje – 5.

Priemonės metu pastebėta, kad dalis vairuotojų, vairuodami savo transporto priemones ne tik nesegėjo saugos diržų, bet ir naudojosi mobiliaisiais telefonais be laisvų rankų įrangos. Visiems pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai.

Tauragės AVPK nuotrauka

Primename, kad atsakomybė už saugos diržų nenaudojimą užtraukia baudą vairuotojams ir (ar) keleiviams nuo 30 iki 50 eurų. Pakartotinai padarytas toks pažeidimas užtraukia baudą nuo 60 iki 90 eurų, taip pat gali būti skiriamas teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo 1 iki 2 mėnesių. Atsižvelgus į priemonės rezultatus, galima teigti, kad ne visi vairuotojai rūpinasi savo saugumu ir važiuodami automobiliu, užsisega saugos diržus.

Važiuodami nepamirškite užsisegti saugos diržo bei pasirūpinkite vežamų vaikų saugumu automobilyje – naudokite jiems skirtas specialias sėdynes, prisekite saugos diržais.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą