Rastas ieškomo vyro kūnas: įtariama žmogžudystė

Dalintis:

Sekmadienį pradėtos dingusio vyriškio paieškos baigtos. Paieškose dalyvavę žmonės rado jo kūną. Pareigūnai įtaria žmogžudystę.

Sekmadienį skelbta apie dingusį 55-erių Valdą Bunoką. Dėl jo dingimo kreipėsi moteris, informavusi, kad su dingusiuoju susisiekti nepavyksta nuo pat kovo 8-osios. Pareigūnai ir vyro artimieji kibo į paieškas.

Sekmadienio popietę, apie 14.50 val., vyro kūnas rastas Juodpetrių kaime esančio namo rūsyje. Kūnas buvo su durtinėmis žaizdomis, todėl įtariama, kad jis buvo nužudytas.

Pareigūnai nedelsiant sulaikė ir įtariamąjį, kurį tuoj pat uždarė į areštinę. Jis buvo neblaivus – alkoholio matavimo prietaisas rodė 2,99 prom. girtumą.

– Vyro kūną aptiko paieškoje dalyvavę asmenys. Įtariamasis yra policijos pareigūnams žinomas už įvairius padarytus nusikaltimus, – sakė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovė Lina Banienė.

L.Banienė patikslino, kad įtariamasis yra rūsio, kuriame rastas dingusiojo kūnas, savininkas. Tačiau ką ieškomas vyras tuose namuose veikė, neatskleidžiama.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo. Jei pareigūnų įtarimai pasitvirtins, įtariamajam gresia laisvės atėmimas nuo 7-erių iki 15-os metų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą