Savaitgalį fiksuotos avarijos slidžiuose keliuose

Dalintis:

Praėjusį savaitgalį policijos pareigūnams pranešta apie ne vieną eismo nelaimę, kurios priežastimi tapo slidūs keliai. Vienoje jų sužalota keleivė.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovė Greta Kęsminaitė-Pudžemė informavo apie pirmadienį vykdytą prevencinę priemonę – tikrintas vairuotojų girtumas. Patikrinimo metu Tauragėje nustatytas 49-erių vairuotojas, kuris į alkoholio matavimo prietaisą įpūtė 1,25 prom. Kadangi jis neviršijo 1,51 prom., surašytas administracinio nusižengimo protokolas už vairavimą išgėrus.

Prasidėjus šaltesniems orams, iškritus sniegui ir atsiradus plikledžiui, sudėtingėja vairavimo sąlygos. Tauragės AVPK pareigūnai gavo 13 pranešimų apie įvykusias eismo nelaimes. Iš jų 3 įvyko Tauragės rajone, net 7 – Šilalėje ir 3 Šilutėje.

– Dėl slidžios kelio dangos dalis vairuotojų nesuvaldė transporto priemonių, nuvažiavo į griovį, vertėsi, trenkėsi į kelio atitvarus. Vieno eismo įvykio metu nukentėjo keleivė, kuri pristatyta į gydymo įstaigą, – vardijo G.Kęsminaitė-Pudžemė.

Pareigūnai ragina vairuotojus būti žiemos metu itin atidžiais, laikytis taisyklių, o esant prastoms oro sąlygoms vairuoti atsakingai ir saugoti save bei kitus eismo dalyvius.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą