fbpx

Savaitgalį neramumus kėlė neblaivūs: nukentėjo ir nepilnametis

Dalintis:

Šeštadienį policijos pareigūnams teko sustabdyti ne vieną neblaivų vairuotoją, o Pagėgių savivaldybėje nuo neblaivaus vyro nukentėjo nepilnametis.

Kaip informuoja Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK), vien per šeštadienį sustabdyti 3 neblaivūs prie vairo sėdę vyrai. Anksti ryte, 6.37 val., pareigūnams įkliuvo Tauragėje, Tilžės plentu važiavęs „Audi A4“. Nustatyta, kad 26-erių vairuotojas sėdo padauginęs svaigiųjų gėrimų – alkoholio matavimo prietaisas rodė 1,72 prom.

Vakare, 18 val., Šilalės rajone esančiame Gražjūrio kaime sustabdytas „Renault Espace“, kurį vairavo 49-erių vyras. Šis į alkoholio matavimo prietaisą „įpūtė“ 1,75 prom. Tęsiant patikrinimą paaiškėjo, kad vyras neturi teisės vairuoti automobilį, o taip pat tai, kad transporto priemonė neapdrausta privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu. Galiausiai – mašina neatitinka techninės apžiūros reikalavimų.

22.10 val. dar vienas neblaivus vairuotojas įkliuvo Skaudvilėje. „Audi 80“ vairavęs 36-erių vyras įpūtė 2,06 prom. Nustatyta, kad jis taip pat neturi teisės vairuoti.

Dėl visų trijų atvejų pradėti ikiteisminiai tyrimai, o vairuotojams gresia baudos bei automobilių konfiskavimas.

Pareigūnams pranešta ir apie dar vieną girto vyro siautėjimo atvejį. Gautas iškvietimas į Pagėgių savivaldybėje esantį Šakininkų kaimą. Pranešta, kad 57-erių neblaivus vyras trenkė nepilnamečiui. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą