Savaitgalį užbaigė smurtu

Dalintis:

Vakar policijos pareigūnai sulaukė ne trijų iškvietimų dėl pasipylusio smurto. Skubėti teko į Kunigiškius, taip pat Kirklius. Gautas pranešimas ir iš Prezidento gatvės.

Sekmadienio popietę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai gavo iškvietimą į Kunigiškius. Pranešta, kad 40-metis vyras pakėlė ranką prieš 34-erių moterį. Smurtavimu įtariamas vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo artimajam.

Vakare pareigūnai iškviesti į Skaudvilės seniūnijoje esantį Kirklių kaimą. Pranešta apie kilusias muštynes. Įtariama, kad 31-erių vyrą ir 53-ejų moterį sužalojo 53-ejų ir 22-ejų metų amžiaus įtariamieji. Pareigūnai alkoholio matavimo prietaisu nustatė, kad nukentėjusieji buvo neblaivūs – vyras įpūtė 0,98 prom., o moteris 1,23 prom. Dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Apie 19.40 val. gautas iškvietimas ir į Tauragėje esančią Prezidento gatvę. Pranešta, kad 46-erių vyras sumušė 50-metį. Smurtautojas buvo sulaikytas. Policijos pareigūnai ir šiuo atveju pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą