Savaitgalio grėsmė keliuose: išvažiuoja neblaivūs vairuotojai

Dalintis:

Pastarąjį savaitgalį policijos pareigūnams teko pradėti ne vieną ikiteisminį tyrimą dėl vairavimo išgėrus. Tokie vairuotojai keliuose – pavojus visiems.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį tiesiai priešais Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) langus įvyko eismo nelaimė – „Peugeot 406“ markės automobilis rėžėsi į šviesoforą, esantį Gedimino ir J.Tumo-Vaižganto gatvių sankryžoje. Prietaisas nuverstas ant žemės. Nustatyta, kad vairuotojas buvo neblaivus – alkoholio matavimo prietaisas rodė 2,42 prom. Į gydymo įstaigą pristatytas automobilio keleivis, kuris taip pat buvo neblaivus – 2,51 prom.

Šiandien šioje nelaimės vietoje darbuojasi Tauragės miesto seniūnijos samdoma UAB „Gatas“. Seniūnas Žilvinas Majus patikino, kad remonto darbai gali užtrukti, mat teks šiam šviesoforui iš naujo betonuoti pamatus. Tai gali užtrukti, todėl prašoma vairuotojų kantrybės – šviesoforas sankryžoje dar kurį laiką neveiks.

Praėjusią naktį eismo nelaimės pavyko išvengti, mat pareigūnai neblaivų vairuotoją sučiupo dar kelyje. Iškart po vidurnakčio pastebėtas Dariaus ir Girėno gatve keistai manevruojantis „Audi A4“. Paaiškėjo, kad jį vairavo neblaivus (1,71 prom.) 19-metis.

Dėl abiejų įvykių pradėti ikiteisminiai tyrimai. Vairuotojams gresia baudžiamoji atsakomybė, baudos, teisės vairuoti netekimas ir net automobilio konfiskavimas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą