fbpx

Šeštadienį pareigūnai tramdė padauginusius alkoholio

Dalintis:

Vakar Tauragės rajone policijos pareigūnai vos spėjo vykti į iškvietimus dėl neblaivių žmonių sukeltų problemų. Muštis puolė ir neblaivus nepilnametis.

Kaip informuoja Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK), šeštadienio popietę gautas iškvietimas dėl smurto Laisvės gatvėje. Pirminiais duomenimis, 44-erių vyras smurtavo prieš 38-erių moterį. Šiai nustatytas 2,81 prom. girtumas.

Vakare, apie 19.19 val., pareigūnai skubėjo į kitą smurto protrūkį viešoje vietoje. Pranešta, kad Moksleivių alėjoje nepilnametis panaudojo fizinę jėgą prieš 42-ejų vyrą. Patikrinus paaiškėjo, kad abu buvo neblaivūs. Vyras įpūtė 2,56 prom., o 17-mečio jaunuolio girtumas neskelbiamas. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Kone tuo pačiu metu, 19.22 val., Juodpetrių kaime sustabdytas „VW Touran“ markės automobilis. Patikrinus alkoholio matavimo prietaisu nustatyta, kad 48-erių vairuotojas prie vairo sėdo gerokai padauginęs – jis įpūtė 2,5 prom. Jo laukia baudžiamoji atsakomybė, teisės vairuoti atėmimas, bauda. Teismas savo sprendimu gali konfiskuoti ir transporto priemonę.

Smurto protrūkis tą patį vakarą kilo ir Kirklių kaime. 21.30 val. pranešta, kad kieme sumuštas 52-ejų metų vyras. Smurtas kilo tarp giminaičių.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą