Šilalės rajone aptikta naminė degtinė ir aparatas jai gaminti

Dalintis:

Šilalės rajone esančiame Mankiškės kaime policijos pareigūnai aptiko naminukės bravorą. Nelegalios „gamyklos“ savininkas jau baustas už panašią veiklą.

Kaip informuoja Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK), šiandien Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai, gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, atliko patikrinimą Šilalės rajone, Bijotų seniūnijoje, Mankiškės kaime.

Pas vyrą, gim. 1959 m., gyvenamosiose patalpose buvo rastas aparatas naminei degtinei gaminti bei 100 litrų raugo. 61-erių vyriškis iš anksčiau jau žinomas policijos pareigūnams ir baustas už panašaus pobūdžio nusikalstamą veiką.

Dėl šio įvykio pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d.

Už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimą, laikymą, gabenimą ar realizavimą vyrui gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas.

Tauragės AVPK nuotrauka

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą