Šilutėje pareigūnams įkliuvo asmenys disponavę narkotinėmis medžiagomis

Dalintis:

Vakar Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai apie 13.52 val. Šilutėje, Rusnės gatvėje, patikrinimui sustabdė tauragiškio vairuojamą „Peugeot“. Jame rasta narkotinių medžiagų.

Pareigūnai atlikdami 53-ejų tauragiškio vairuojamos transporto priemonės apžiūrą, bagažinėje aptiko 10 receptinių pleistrų, kurių sudėtyje yra galimai labai didelis kiekis narkotinės medžiagos – fentanilio.

Patikrinus minėto automobilio vairuotoją ir keleivius (gim. 1988 m. ir gim. 1974 m.), rasta kaip įtariama narkotinė medžiaga – morfinas.

Ikiteisminio tyrimo medžiagoje, atliekant pirminius veiksmus, nedelsiant buvo atlikta krata šias narkotines medžiagas galimai platinusios moters, gim. 1988 m., namuose, Šilutės rajone.

Tauragės AVPK atsiųsta nuotrauka

Kratos metu pareigūnai aptiko narkotinių medžiagų – fentanilio ir morfino.

Minėti asmenys policijos pareigūnams žinomi už įvairius nusikaltimus.

Tauragės AVPK atsiųsta nuotrauka

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė.

Siekdami kovoti su analogiškomis nusikalstamomis veikomis, pareigūnai kreipiasi į gyventojus, prašydami informuoti policiją apie jiems žinomus neteisėtus disponavimo narkotinėmis medžiagomis atvejus ir taip padėti mažinti šią problemą.

Tauragės AVPK inform.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą