Smurtą patyrė vienuolikmetė

Dalintis:

Vakar Tauragės policijos pareigūnai pradėjo du ikiteisminius tyrimus dėl smurto. Pranešta ir apie fizinį skausmą patyrusią mergaitę.

Kaip informuoja Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK), vakar smurtauta prieš 11 metų mergaitę. Įtariama, kad ranką pakėlė 33-ejų moteris.

Komisariato atstovė patikino, kad plačiau situacijos nekomentuos. Tačiau atskleidė, kad smurtu įtariama šeimos narė. Apie įvykį pranešta ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo mažamečiui. Už šią veiką gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Pradėtas tyrimas ir dėl smurto Žygaičių seniūnijoje esančiame Dabrupinės kaime. Vakar 21.30 val. gautas pranešimas, kad 63-ejų vyras sukėlė fizinį skausmą 37-erių vyrui. Vėliau patikrinus paaiškėjo, kad abu konflikto dalyviai buvo neblaivūs. 63-ejų smurtavimu įtariamam vyriškiui nustatytas 1,62 prom. girtumas, o 37-erių vyras į alkoholio matavimo prietaisą „įpūtė“ 1,7 prom.

Kumščius į darbą paleidęs vyriškis sulaikytas. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo artimajam. Už tai gresia viešieji darbai, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą