fbpx

Socialiniame tinkle transliuoti pažeidimai buvo pastebėti pareigūnų

Dalintis:

Socialiniame tinkle Facebook BMW vairuotojo transliuota kelionė su daugybe pažeidimų buvo įvertinta ir policijos pareigūnų. Išsiaiškinus, kas chuliganiškai vairavo automobilį, vairuotojui surašytas protokolas.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas skelbia, kad pareigūnus pasiekė vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas chuliganiškas vairavimas Šidagių kaime (Skaudvilės sen.). Įdomu tai, kad pažeidimus darantis 25-erių „BMW 5“ vairuotojas pats filmavo ir paviešino savo kelionę.

Vaizdo įrašą išanalizavę policijos pareigūnai nustatė ne vieną pažeidimą. Vairuotojas gyvenvietėje, kur leistinas greitis 50 km/h, važiavo kone 150 km/h greičiu. Kelio vingyje, kur yra ištisinė juosta, važiavo priešpriešine eismo juosta. Be to, vairuojant draudžiama naudotis mobiliaisiais telefonais, tad kelionės fiksavimas – dar vienas pažeidimas.

Policijos pareigūnai vairuotojui už chuliganišką vairavimą ir įvažiavimą į priešpriešinio eismo juostą, kur tai daryti draudžiama, surašė protokolą. Už šiuos veiksmus numatyta bauda nuo 450 iki 550 eurų bei teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo 12 iki 24 mėnesių.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą