fbpx

Sučiupti trys kapų išniekinimu įtariami vyrai

Dalintis:

Pirmadienį pranešta apie tai, kad pareigūnai pastebėjo Pagėgių savivaldybėje esančiame Strepeikių kaime aptiktos dvi iškastos kapavietės. Šiandien pareigūnai informuoja, jog sulaikyti įtariamieji.

Kaip informavo Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, pirmadienį apie 17 val. policijos pareigūnai Strepeikių kaime pastebėjo, kad senose evangelikų-liuteronų kapinaitėse yra atkasti ir išniekinti du kapai. Šalia kapaviečių buvo rasti ir kaulų fragmentai. Pirminiais duomenimis kasinėta nesenai, galimai net šiais metais.

Pagėgių policijos komisariato pareigūnai aiškindamiesi aplinkybes nustatė ir sulaikė tris vyrus (gim. 1985 m., 1994 m., 1960 m.). Įtariamieji yra Pagėgių savivaldybės gyventojai, policijai žinomi. Apklausos metu vyrai prisipažino įvykdę šią veiką, aiškindami, kad ieškojo ginklų, nes buvo girdėję apie kapuose palaidotus kareivius.

Tauragės AVPK nuotrauka

Dėl šios veikos dviem vyrams (gim. 1985 m., 1994 m.) pareikšti įtarimai dėl palaikų išniekinimo ir už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki trejų metų, o kitam vyrui (gim. 1960 m.) pareikšti įtarimai dėl kapaviečių išniekinimo ir už tai gresia viešieji darbai, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą