fbpx

Sugėrovą peiliu sužalojęs vyras belangės išvengs

Dalintis:

Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo dviejų sugėrovų konfliktą, kurio metu vienas jų buvo sužalotas peiliu. Kaltinamojo Jono Č. teisinimasis, kad peilio griebėsi gynybai, teismo neįtikino.

Šių metų vasario 7-osios naktį išgertuvės Dvarelio kaime baigėsi vieno „šventės“ dalyvio sužalojimu. Jonas Č. savo namuose peiliu dūrė kartu gėrusiam V.L.

Kaltinamasis savo kaltę pripažino. Teismui ne tik papasakojo visą įvykių eigą, bet ir atsiprašė nukentėjusiojo. Jonas Č. pasakojo, kad vyko išgertuvės – į svečius pas jį ir jo sugyventinę atėjo V.L. su savo drauge. Visi gėrė alų ir degtinę, kol vyrai susipyko. Kaltinamasis teigė, kad V.L. norėjo ant jo užversti stalviršį, metaliniu semtuvėliu trenkė namų šeimininkui per galvą, todėl Jonas Č. griebėsi peilio.

Nukentėjusysis patvirtino pykčio ant Jono Č. nelaikantis ir jokio civilinio ieškinio nereiškiantis.

Teismas konstatavo, kad net ir pačios švelniausios sankcijoje numatytos realios laisvės atėmimo bausmės paskyrimas Jonui Č. būtų neproporcingas įvykdytam nusikaltimui. Teismo vertinimu laisvės atėmimo bausmės skyrimas prieštarautų teisingumo principui.

Tauragės apylinkės teismas nusprendė Joną Č. pripažinti kaltu sunkiai sutrikdžius V.L. sveikatą ir skyrė jam dvejų metų laisvės apribojimą. Bausmės vykdymo laikotarpiu kaltinamasis turės dalyvauti elgesio pataisos programoje. Jis taip pat turės atlyginti Klaipėdos teritorinės ligonių kasos civilinį ieškinį – 546 Eur.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą