Sukčiai ir toliau „pardavinėja“ butus

Dalintis:

Į policijos pareigūnus kreipėsi 50-metis vyras, praradęs 2 tūkst. eurų. Pinigus jis pervedė kaip rezervacijos mokestį už butą.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) praneša, kad į juos kreipėsi internetiniame puslapyje aruodas.lt parduodamu butu Palangoje susidomėjęs vyras. Jis susigundė skelbimu, susisiekė su tariamu pardavėju. Galiausiai su juo susitarė ir praėjusį šeštadienį į tariamo pardavėjo sąskaitą pervedė 2 tūkst. eurų dydžio rezervacijos mokestį.

Tik pervedus pinigus pardavėjas tapo nepasiekiamas. Pirkėjas suprato, kad liko apgautas.

Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo.

Tauragės AVPK pareigūnai primena, kad nekilnojamojo turto skelbimus dedantys sukčiai paprastai nurodo žemesnes nei rinkos kainas ir ieško aukų. Susidomėjusius skuba patikinti, kad besidominčių skelbimu daug, tad ragina pervesti avansą, o gavę pinigus tuoj pat dingsta.

Pareigūnai ragina saugokitis siūlančių neįtikinamai mažas kainas, pasiskaityti komentarus apie pardavėjais prisistatančius asmenis. Žmonės raginami vengti išankstinių mokėjimų nepažįstamiems ar menkai pažįstamiems asmenims, prieš tai neapžiūrėjus pirkti ar nuomotis siūlomo buto.

Jei vis dėlto pakliuvote į sukčių pinkles, ar bent įtariate ketinimus sukčiauti – visada praneškite policijai bendruoju pagalbos telefonu 112.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą