Sukčių laimikis – beveik 10 tūkst. eurų

Dalintis:

Šeštadienio vakarą į policijos pareigūnus kreipėsi moteris, nukentėjusi nuo pastaruoju metu įsisiautėjusių sukčių, siunčiančių nuorodas žinutėmis.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai pranešimą iš 48-erių moters gavo vakar 17.25 val.

Šilalės rajono, Kvėdarnos miestelio gyventoja pasakojo, kad būdama namuose apie 15.07 val. gavo trumpąją žinutę su internetine nuoroda. Ją atidarius ir suvedus kodus, iš jos banko sąskaitos dingo 9996 eurai.

Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo.

Tauragės AVPK socialiniame tinkle Facebook išplatino pranešimą, raginantį neatidarinėti neaiškių nuorodų, neatskleisti savo asmeninės informacijos – prisijungimo prie internetinio banko duomenų, slaptažodžių, Smart-ID kodų.

„Dar kartą kartojame, kad bankas savo klientams SMS žinučių su aktyviomis nuorodomis į interneto banką nesiunčia ir niekada neprašo atskleisti konfidencialių duomenų. Sukčiai iš Tauragės miesto ir rajono gyventojų per parą išviliojo daugiau kaip 14 tūkstančių eurų“, – perspėjo gyventojus pareigūnai.

Kaip teigia Tauragės AVPK atstovai, sudvejojus, ar žinutė iš tiesų siųsta banko, geriausia susisiekti su oficialiu banko atstovu ir išsiaiškinti. Prie internetinės bankininkystės jungtis saugiausia patiems tiesiogiai, o ne spaudžiant neaiškių asmenų atsiųstas nuorodas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą