Sulaikytas narkotinių medžiagų prekeivis ir jo klientai

Dalintis:

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto  nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, turėdami informacijos, kad „Volkswagen“ automobiliu gali būti gabenamos narkotinės medžiagos, leidosi į minėto automobilio paieškas.

Balandžio 3 d., pirmadienį, apie 18.35 val. Šilutės rajone, Katyčių miestelyje, policijos pareigūnai pastebėjo stovintį minėtą automobilį, kuriame sėdėjo du vyrai (gim. 2000 m. ir gim. 1986 m.).

Apžiūros metu, policijos pareigūnai pas vyro, gim. 1986 m., rankoje aptiko polietileninį maišelį su galimai narkotinėmis medžiagomis – kanapėmis. Kitus įkalčius vyras slėpė savo striukės kišenėje.

Tęsiant aktyvius ikiteisminio tyrimo veiksmus, nedelsiant buvo sulaikytas ir šias galimai narkotines medžiagas vyriškiui pardavęs Šilutės rajono gyventojas, gim. 1996 m. Pareigūnai nedelsiant atliko kratą jo namuose.

Tauragės AVPK atsiųsta nuotrauka

Atidžiai apieškojus minėto asmens gyvenamąsias patalpas, policijos pareigūnai aptiko galimai augalinės kilmės narkotinių medžiagų – kanapių ir kitų psichotropinių medžiagų.

Šis vyriškis policijos pareigūnams įkliuvo pirmą kartą. Jam pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas turėdamas tikslą jas parduoti, baudžiamas laisvės atėmimu nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Tauragės AVPK atsiųsta nuotrauka

Galimai narkotines medžiagas įsigijusiems asmenims pareikšti įtarimai pagal BK 259 str. 1 d. Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas neturėdamas tikslo jas parduoti ar kitaip platinti, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Įtariamiesiems skirtos kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti.

Tyrimui vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė.

Siekdami kovoti su analogiškomis nusikalstamomis veikomis, pareigūnai kreipiasi į gyventojus, prašydami informuoti policiją apie jiems žinomus neteisėtus disponavimo narkotinėmis medžiagomis atvejus ir taip padėti mažinti šią  problemą.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą