fbpx

Sulaikytas Rusijos pilietis, gabenęs sūrio kontrabandą

Dalintis:

Iš Lenkijos į Kaliningrado sritį per Panemunės kelio postą vykęs Rusijos Federacijos pilietis įkliuvo su sūrio ir sviesto kontrabanda.

Klaipėdos teritorinės muitinės pareigūnams asmuo deklaravo krovininiu automobiliu gabenantis žaislus ir dirbtines eglutes. Nurodytas krovinio svoris – 611 kilogramų, vertė – 22 367 Lenkijos zlotai. Muitinės pareigūnams krovinio svoris sukėlė įtarimų, todėl buvo atliktas detalus prekių muitinis patikrinimas, transporto priemonė peršviesta mobiliąja rentgeno kontrolės sistema. Nustatyta, kad vairuotojas gabeno ir nedeklaruotų prekių – įvairių lenkiškų sūrių, sviesto. Kontrabanda gabenta daugiau nei 3,6 tonos sūrio, kurio vertė – daugiau nei 22 400 eurų. Sviesto Rusijos pilietis gabeno 24 kilogramus, kurio vertė – 76 eurai.

Klaipėdos teritorinės muitinės nuotrauka

Prekės ir transporto priemonė sulaikyti. Muitinės kriminalinės tarnybos Klaipėdos skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rusijos piliečiui gresia bauda arba laisvės atėmimas, taip pat kontrabandinių prekių ir transporto priemonės, kuria jos gabentos, konfiskavimas.

Klaipėdos teritorinės muitinės nuotrauka

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą