Sustabdyti du vairuotojai: vienas su narkotikais, kitas neblaivus

Dalintis:

Šeštadienio rytą policijos pareigūnams tikrinant sustabdytą automobilį, jame rastas maišelis. Įtariama, kad jame – narkotinės medžiagos. O naktį sustabdytas kitas vairuotojas, prie vairo sėdęs neblaivus.

Vakar ryte, apie 7.27 val., policijos pareigūnai sustabdė „VW Golf“ markės automobilį, kurį vairavo 32-ejų vyras. Atidžiau tikrinant transporto priemonę, daiktadėžėje rastas plastikinis maišelis su augalinės kilmės medžiagomis. Įtariama, kad tai narkotinės kanapės. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl kontrabandos ir neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Šiąnakt pareigūnams įkliuvo ir dar vienas vairuotojas. Pryšmantų kaime važiavęs „Mazda 6“ sustabdytas 1.50 val. Alkoholio matavimo prietaisu patikrinus 21-erių vairuotoją, nustatytas 1,94 prom. girtumas. Be to, vyras neturėjo teisės vairuoti transporto priemonę. Jis buvo sulaikytas. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vairavimo išgėrus, kai girtumas viršija 1,51 prom. Vairuotojui gresia bauda, taip pat gali būti konfiskuota transporto priemonė.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą