Sustabdytuose automobiliuose rastos galimai narkotinės medžiagos

Dalintis:

Praėjusią parą Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėti trys ikiteisminiai tyrimai. Du iš jų dėl automobiliuose gabentų medžiagų – ekspertai aiškinsis, ar tai narkotikai.

Penktadienį 11.08 val. Pramonės gatvėje sustabdytas „Nissan Almera“ markės automobilis, vairuojamas 35-erių vyro. Atlikta automobilio apžiūra, kurios metu pareigūnai rado įtartinų medžiagų – manoma, kad tai psichotropinė medžiaga, tačiau jos tipas ir kiekis dar nustatinėjamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vėliau, 15.50 val., Sandėlių gatvėje sustabdytas „Kia Sorento“. Patikrinus alkoholio matavimo prietaisu paaiškėjo, kad transporto priemonę vairavo gerokai padauginęs 63-ejų vyras. Jis įpūtė 1,86 prom. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus, kai girtumas viršija 1,51 prom.

Šeštadienio naktį, 1.20 val., Trumpojoje gatvėje, Tauragėje, sustabdytas „Volvo“, vairuojamas 18-mečio vaikino. Kartu buvo ir 19-os bei 17 metų keleiviai. Apžiūros metu pas jaunuolius rastas folijos suktinukas su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga – kanapėmis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl disponavimo nedideliu kiekiu narkotinių medžiagų neturint tikslo platinti.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą