fbpx

Sužalojus pareigūnę – keliolikos tūkstančių ieškinys

Dalintis:

Pareigūnę sužalojęs Vaidotas Ž. – teisiamųjų suole. Jam civilinį ieškinį iškėlė ir pareigūnė, ir Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės apylinkės teismas, praėjusių metų rugsėjo 11-osios vakarą, 23.11 val. Vytauto gatvėje, prie 91 namo, neblaivus Vaidotas Ž. bėgdamas tyčia rankomis pastūmė ir pargriovė viešosios tvarkos ir viešojo saugumo funkcijas atliekančią Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Reagavimo skyriaus vyriausiąją patrulę K.A. Pareigūnei nubrozdinta ranka bei lūžo kaulai. Ekspertų vertinimu K.A. nesunkiai sutrikdyta sveikata.

Byla teisme atversta praėjusį antradienį, tačiau žurnalistai vidun nebuvo įleidžiami dėl karantino taisyklių – teismo salėn galima įleisti ribotą žmonių skaičių, kad būtų užtikrintas saugus atstumas tarp jų. Todėl į posėdį pateko tik svarbiausi bylos dalyviai.

Šioje byloje gausu civilinių ieškinių. Tauragės apylinkės teismo atstovas patikslino, kad 2 tūkst. eurų ieškinį Vaidotui Ž. pareiškė Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba (Sodra). 500 eurų priteisti už pareigūnės gydymą prašo Klaipėdos teritorinė ligonių kasa.

Pati policijos pareigūnė K.A. kaltinamajam pareiškė 6 tūkst. eurų ieškinį neturtinei žalai atlyginti. Nemenką ieškinį pareiškė ir pareigūnės darbdavys – Tauragės AVPK, prašydamas priteisti 15 500 eurų. Būtent šią sumą komisariatas išmokėjo pareigūnei kaip kompensaciją patyrus sužalojimus darbe ir dabar, regreso tvarka, siekia išieškoti iš kaltinamojo Vaidoto Ž.

Tauragės apylinkės teismo atstovas Mindaugas Radvila po posėdžio sakė, kad iš kaltinamojo advokato gautas prašymas apklausti liudytojus teisme. Dėl šios priežasties byla nebaigta, ji toliau bus nagrinėjama rugpjūčio 5 dieną.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą