fbpx

Svetimu vardu buvo imami greitieji kreditai

Dalintis:

Į Tauragės komisariato pareigūnus vakar kreipėsi vyras, informuodamas, kad kažkas pasinaudodamas jo asmens duomenimis ėmė greituosius kreditus.

41-erių vyras Tauragės apskrities policijos komisariatą (AVPK) informavo, kad gavo laišką iš skolų išieškojimo įmonės, reikalaujančios grąžinti paimtus kreditus. Esą ne vienas kreditas buvo paimtas nuo 2013 gruodžio 11-osios iki 2019 lapkričio 18 dienos. Kiek iš viso kreditų paimta ir kiek iš vyro reikalauja skolų išieškojimo įmonė, pareigūnai kol kas tikslina.

– Pareigūnai atlieka tyrimą ir aiškinasi, kas disponavo vyro asmens duomenimis ir jo vardu ėmė greituosius kreditus. Daugiau detalių negalime pateikti, kad nebūtų pakenkta ikiteisminiam tyrimui, – sakė Tauragės AVPK atstovė Greta Kęsminaitė.

Pareigūnai pataria itin atidžiai saugoti savo asmens duomenis, nedalinti jų. Įtariant, kad asmeniniai duomenys buvo apgaule išvilioti (asmens kodas, tapatybės kortelės numeris, banko kodai) būtina kuo skubiau kreiptis į atitinkamas tarnybas, užblokuoti priėjimus prie banko sąskaitos. Labai svarbu pametus piniginę kuo skubiau apie tai informuoti banką ir kitas atitinkamas institucijas. Toks sąmoningumas gali padėti išvengti rimtų nemalonumų.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą