Į Tauragės komisariatą kreipėsi Dapkiškių kaimo gyventoja. Moteris atskleidė sumokėjusi už teisines paslaugas, bet šių taip ir negavo.
Pareigūnai pranešimą apie apgavystę gavo dar sausio 13-ąją. 40-metė moteris Tauragės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui (AVPK) sakė, kad už paslaugas teisininkui pervedė 1325,6 Eur.
– Moteris į advokatą kreipėsi dėl fizinio asmens bankroto. Pirminiais duomenimis, paslaugas turėjęs suteikti asmuo yra galimai turintis teisinį išsilavinimą, tačiau negalintis verstis advokato veikla, – trumpai pakomentavo Tauragės AVPK atstovė Greta Kęsminaitė.
Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo. Už tai įtariamajam gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki trejų metų.