Tauragės medikė įtariama klastojusi vakcinavimo duomenis

Dalintis:

Tauragės policijos komisariato pareigūnai praneša atliekantys ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir kyšininkavimo. Gauta informacijos, kad Tauragės miesto gydymo įstaigos darbuotoja galimai klastojo duomenis apie vakcinavimą nuo koronaviruso.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas lapkričio 4 d. gavus informacijos, kad Tauragės miesto gydymo įstaigos darbuotoja galimai ima piniginį atlygį iš asmenų per tarpininkus ir piktnaudžiaudama tarnybine padėtimi pateikia tikrovės neatitinkančius duomenis į www.esveikata.lt apie paskiepytus asmenis nuo COVID-19 ligos. Įtariama, kad tokiu būdu asmenys galimai bandė neteisėtai įgyti galimybių pasus ir ketino naudotis paslaugomis, kuriomis galima naudotis tik turint galimybių pasą.

Įtarimai pareikšti aštuoniems asmenims. Jiems paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, o vienam iš jų ir dokumentų paėmimas.

Įtariamiesiems už kyšininkavimą ir piktnaudžiavimą gresia laisvės atėmimas iki septynerių metų, už asmenų papirkimą – penki metai nelaisvės.

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Policijos pareigūnai ragina gyventojus apie pastebėtus bet kokius daromus teisės pažeidimus visuomet nedelsiant informuoti policijos pareigūnus skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112.

„Tauragės kurjeris“ atsakymus į svarbiausius klausimus pateiks penktadienio numeryje.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą