Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams per 3 dienas įkliuvo keturi neblaivūs vairuotojai. Jiems gresia baudžiamoji atsakomybė.
Šeštadienio vakarą, 21.35 val., kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda, Šilalės rajone esančiame ruože nuo kelio nuvažiavo „Ford Mondeo“ automobilis. Pakelėje atsidūrusios transporto priemonės 40-metė vairuotoja į alkoholio matavimo prietaisą įpūtė 2,11 prom.
Po vidurnakčio Tauragėje, Tilžės plente, sustabdytas „VW Passat“. 44-erių vairuotoja patikrinimo metu į alkoholio matavimo prietaisą įpūtė 1,81 prom.
Tą pačią naktį, 2.10 val., Šilalėje esančioje Kovo 11-osios gatvėje sustabdytas „Peugeot 308“ automobilis. Nustatyta, kad jo 27-erių vairuotojas buvo išgėręs – įpūtė 1,76 prom.
Pirmadienio popietę pareigūnams įkliuvo neblaivus traktoriaus vairuotojas. Šilalės rajone, kelyje Mažeikiai-Plungė-Tauragė, pareigūnų reikalavimui sustoti nepakluso traktoriaus „T 40“ vairuotojas. Galiausiai transporto priemonė sustojo, o į alkoholio matuoklį 47-erių vairuotojas įpūtė 2,81 prom.
Dėl visų šių atvejų pradėti ikiteisminiai tyrimai. Vairuotojams gresia baudos, teisės vairuoti netekimas. Teismas gali nuspręsti konfiskuoti jų vairuotas transporto priemones.
Pranešk naujieną
Prenumerata
Kontaktai